Rubriky

Věříte na mimozemské civilizace?

Ano (7 | 78%)
Ne (1 | 11%)
Nevím (1 | 11%)
Teorií a názorů na (ne)existenci mimozemských civilizací je dnes velké množství. Pro někoho je důkazů dostatek, jinému by možná jako důkaz nestačilo ani osobní setkání. A jaký je Váš názor na mimozemské bytosti? Věříte na jejich existenci?


Watch live streaming video from colos at livestream.com
novinky_930x50.png

1322493767359492846blue-button-no-text-hi-hi.png
Černá srst, oči svítící ve tmě žlutým světlem, enormní velikost zubů a celkově zvířete. Jedná se o Exmoorskou bestii, tajemného tvora, který v 80. letech dělal farmářům těžkou hlavu. Když se začaly objevovat mrtvoly dobytka, lidé si kladli otázku co mohlo způsobit takovou spoušť. Podle okolních stop šlo pouze o jedno zvíře, nebylo jisté jestli o psovitou nebo kočkovitou šelmu. Nejhrozivější bylo zjištění, že podle počtu chybějícího masa dokáže zvíře naráz pozřít až 20kg potravy.
wtc_005.jpg
O událostech, které se staly 11. září roku 2001 v USA, už byly popsány stohy papírů. A teorií jak to tehdy skutečně bylo je tedy poměrně dost. Na youtube už několik let koluje video, kde jsou v pěti minutách jednoduše popsány události tak jak je oficiálně vysvětluje vláda USA. Možná už mnoho z Vás na toto video narazilo a stejně jako o jiných konspiračních teoriích, máte i na tuto svůj názor. Ale fakta, která jsou v tomto videu, nelze přehlížet! (tedy za předpokladu, že Vaše jméno nefiguruje na výplatní pásce "vlády" USA..:) ).
Letiště v německých Brémách muselo v pondělí na tři hodiny přerušit provoz. Radary totiž neustále zobrazovaly neidentifikovaný létající objekt, tedy UFO. Na místo přilétla policejní helikoptéra, která však nebyla schopná objekt identifikovat ani spatřit.

„V pondělí (6. ledna) v noci se na radaru kontrolní věže několikrát objevilo UFO, a to během 6.30 a 9.30 večer,“ potvrdil incident mluvčí letiště.

Policie z Brém novinářům v úterý ráno potvrdila, že dostala hlášení o UFO a vyslala nad letiště helikoptéru. „Ta se snažila najít UFO, ale neúspěšně. V 8.45 byla z akce odvolána,“ dodal mluvčí brémské policie.

Podle serveru Weser Kurier bylo UFO viditelné dalekohledem z kontrolní věže.

Kvůli neidentifikovatelnému létajícímu objektu musel být zrušen let do Frankfurtu nad Mohanem a let z Mnichova byl odkloněn do Hannoveru.

„Stále nevíme, co to bylo, ale bylo to tam,“ dodal mluvčí brémské policie.
underconstruction_930x1000.jpg
Zažily jste něco neuvěřitelného? Setkaly jste se s duchem? Viděly jste UFO? Staly jste se svědky události, z které běhá mráz po zádech? Znáte historku, která se vztahuje k místu kde bydlíte? Pokud jste si odpověděly alespoň jednou "ano" a chcete Váš příběh povyprávět ostatním, napište mi a já ho zde rád zveřejním.
Prostor pro Vaše komentáře, kritiku a názory na tyto stránky a jejich obsah.
 
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7389"
Ale opravdu dobrý, před chvilkou jsem si tento web pořádně prohléd a jsou tu opravdu zajímavé věci.
Web se opravdu povedl!
Máš stránky nebo blog zaměřený na podobnou tématiku? Chceš vyměnit odkaz, ikonku nebo banner (které pro Tebe můžu udělat)? Napiš mi a určitě se dohodneme.

▼Tyhle stránky by Tě mohly zajímat▼zahadno.png
UFO a jine zahady_88x31_01.png
Ikonka 88x31
9023119e67_95244951_o2.png
4cdd4d2b05_88019936_o2.jpg

UFO  |  Mimozemské civilizace  |  Kruhy v obilí  |  Exopolitika  |  Paranormální jevy  |  Duchové  |  Přízraky  |  Kryptozoologie  |  Konspirační teorie  |  Záhady  |  Tajemství


Copyright © 2014-2017 tajemna.osoba.cz | Hlášení o chybě
Surf.sk


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one