novinky_930x50.png

1322493767359492846blue-button-no-text-hi-hi.png
Černá srst, oči svítící ve tmě žlutým světlem, enormní velikost zubů a celkově zvířete. Jedná se o Exmoorskou bestii, tajemného tvora, který v 80. letech dělal farmářům těžkou hlavu. Když se začaly objevovat mrtvoly dobytka, lidé si kladli otázku co mohlo způsobit takovou spoušť. Podle okolních stop šlo pouze o jedno zvíře, nebylo jisté jestli o psovitou nebo kočkovitou šelmu. Nejhrozivější bylo zjištění, že podle počtu chybějícího masa dokáže zvíře naráz pozřít až 20kg potravy.
1791172_.jpg
Po mnoho desítek let se vědci pokoušejí rozkódovat tajuplný Vojničův rukopis, který pochází z 15. století. Text, který je psán neznámým písmem a obsahuje zvláštní kresby, ale luštitelům stále tvrdošíjně odolával. Ovšem až do počátku letošního roku, kdy britský lingvista Stephen Bax podle BBC oznámil, že se mu podařilo rozlousknout prvních několik slov.
wtc_005.jpg
O událostech, které se staly 11. září roku 2001 v USA, už byly popsány stohy papírů. A teorií jak to tehdy skutečně bylo je tedy poměrně dost. Na youtube už několik let koluje video, kde jsou v pěti minutách jednoduše popsány události tak jak je oficiálně vysvětluje vláda USA. Možná už mnoho z Vás na toto video narazilo a stejně jako o jiných konspiračních teoriích, máte i na tuto svůj názor. Ale fakta, která jsou v tomto videu, nelze přehlížet! (tedy za předpokladu, že Vaše jméno nefiguruje na výplatní pásce "vlády" USA..:) ).
ISO.png
29. ledna 2014 živý přenos z Mezinárodní vesmírné stanice (ISS) ukázal to, co vypadalo jako podivný žlutý elipsovitý objekt, zaparkovaný v nákladním doku trupu ISS. Živý kamerový přenos byl rychle nahrán a vložen na YouTube a zároveň tím vzbudil mnoho zájmu o možném důkazu o UFO vzájemně působícím s ISS. To vedlo k tvrzení, že UFO přistálo v nákladním doku proto, aby se mimozemšťané mohli setkat s astronauty NASA. Myšlenka, že by mohla mimozemská loď parkovat na ISS a mít setkání s jejími pasažéry je podporována tvrzením bývalého zaměstnance NASA, který během své 34-leté služby pracoval na nesčetně mnoha misích NASA a naposledy jako operátor raketoplánu. Prohlásil, že byl svědkem podobného mimozemského randevous během mise vesmírného raketoplánu USA těsně před jeho bezpečnostní prověrkou, která byla NASA zrušena v roce 1992.
94cdec8cd0_68245649_o2.jpg
Když jsem prohledával youtube s cílem najít nějaká zajímavá videa pro tyhle stránky, narazil jsem na jedno, které by tady určitě nemělo chybět. Jde o český (dabovaný) překlad videa jež vyslovuje teorii o záměru vysokých elit naší planety dovést jeho populaci k 3. světové válce. Jaký je Váš názor na tuto teorii? (Pro zobrazení videa stačí kliknout na název tohoto článku)
fotokclankum_220x170.jpg
Zajímají Tě záhady a rád/a o nich píšeš? Chtěl/a bys někde prezentovat své články nebo příběhy s touto tématikou? Pokud ano, pak hledám právě Tebe! Je jedno jestli Tě zajímá UFO, duchové, paranormální jevy nebo nějaké jiné záhady a tajemství, stačí když mi napíšeš na email: tajemnaosoba@post.cz, že máš zájem prezentovat své články a tvorbu na stránkách www.tajna.osoba.cz a můžeš se stát jedním z autorů jejich obsahu.

UFO  |  Mimozemské civilizace  |  Kruhy v obilí  |  Exopolitika  |  Paranormální jevy  |  Duchové  |  Přízraky  |  Kryptozoologie  |  Konspirační teorie  |  Záhady  |  Tajemství


Copyright © 2014-2017 tajemna.osoba.cz | Hlášení o chybě
Surf.sk


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one