Děti z Argentiny prožily na palubě lodi UFO tři dny

Děti z Argentiny prožily na palubě lodi UFO tři dny
arg.jpg
Tento případ se stal sice již před více jak dvaceti lety, přesto není široké veřejnosti příliš znám. Čtyři děti z Argentiny byly uneseny do létajícího talíře, v němž se zdržely 3 dny. Během té doby jim, kromě provedení určitých lékařských vyšetření, byly ukázány mnohé kosmické zajímavosti a poté se v pořádku vrátily domů.
„Dospělí lžou, děti takto lhát nemohou“ řekl k případu policejní vyšetřovatel Rodrigo Ortis o těchto událostech. „Podle všeho byly děti opravdu po nějaký čas na palubě lodi. Ony skutečně létaly do vesmíru a prohlížely si zajímavosti stylem, jakým to dělají obyčejní turisté zde na Zemi“. Celý článek
Chápaly zážitek děti samotné? Ne, myslely si, že to Bůh za nimi přiletěl. Nejstarší z dětí, osmiletá Marie, je přesvědčená, že to „jejich Pánbožíček“je vzal do korábu, že to on stál za palubní deskou létajícího stroje. Tisk zmínil i jména dětí: Marie Molero (8 let), její sestra Emma (6 let), a dva bratři Jorge (5 let) a Carlos (3 roky).

Soudě dle výpovědi dětí i svědků, kteří UFO spatřili rovněž, šlo o UFO ve tvaru létajícího talíře o průměru přibližně 23 metrů, zvláštní zlatisté barvy. 9. srpna 1992 se talíř objevil nad dětmi, spustil na ně silný proud modravého světla a zdálo se, jako by je ten paprsek vytáhl vzhůru do lodi. Maria vyprávěla, jak je velká loď vzala na palubu a loď řídil sám Bůh. „Byl to moc dobrý Bůh, řekl nám, ať ho oslovujeme Lajar. Ukázal nám Měsíc a hvězdy.“ Ostatní děti potvrdily Mariino vyprávění a přiznaly se, že se sice polekaly, ale jen na chvilku. Jeden z bratrů vyprávěl, že s nimi únosce dělal „nějaké zvláštní věci“. Řekl, že jim Lajar každému z nich udělal na tváři jakýsi vryp (otisk), ale že „to skoro nebolelo“. Na fotografiích jsou skutečně u všech dětí patrné značky na tváři. Malá Emma Molero zase dodala, že „se jí líbily ložnice na lodi, protože všechny postele byly takové měkké a vysoké a chlupaté“. A nejmenší Carlos zase nadšeně vzpomínal na to, že tam byl “milion tlačítek a světýlek“. Děti únosce popisovaly jako „člověka s velikou hlavou a dvěma žlutýma očima“, ale dodávaly, že „nebyl strašlivý, ale spíš legrační“.

Přes těžkosti, které s sebou nesl výslech takto malých dětí, byli dospělí na rozpacích, co si o tom všem myslet a nevěděli stále přesně, co vše se dětem na palubě lodi dělo. Bylo jasné, že byly podrobeny určitému lékařskému vyšetření. O tom jednoznačně vypovídaly vpichy jehly i znamení na tvářích dětí. Tisku se poté podařilo zjistit, že UFO bylo rovněž zachyceno radarem a to jak při prvním příletu, tak i při druhém, kdy byly děti vráceny domů. Vojáci to ani nepopřeli, ani nepotvrdili. Zástupci armády, kteří převzali vyšetřování, se pouze zkraje vyjádřili k tomu, že děti vyslýchají a časem řeknou k případu víc, to se však nestalo a případ utichl. Zpočátku se k dětem chtěl dostat i známý ufolog Armando Asparensa, aby je vyslechl, ale armáda mu to neumožnila.

Nutno říci, že lidé v Argentině jsou na podivné objekty na obloze zvyklí a že zvláště od poloviny roku 2006 zažívá země další boom těchto pozorování.
 
zdroj: exopoliticsczechrepublic.cz

Věříš tomu co ses dočetl/a v tomto článku?

Ano (6 | 67%)
Ne (3 | 33%)
Nevím (0 | 0%)
24.02.2014 23:15:41
tajemnaosoba

UFO  |  Mimozemské civilizace  |  Kruhy v obilí  |  Exopolitika  |  Paranormální jevy  |  Duchové  |  Přízraky  |  Kryptozoologie  |  Konspirační teorie  |  Záhady  |  Tajemství


Copyright © 2014-2017 tajemna.osoba.cz | Hlášení o chybě
Surf.sk


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one