Přistálo UFO v nákladním doku Mezinárodní vesmírné stanice kvůli setkání mezi astronauty a mimozemšťany?

Přistálo UFO v nákladním doku Mezinárodní vesmírné stanice kvůli setkání mezi astronauty a mimozemšťany?
ISO.png
29. ledna 2014 živý přenos z Mezinárodní vesmírné stanice (ISS) ukázal to, co vypadalo jako podivný žlutý elipsovitý objekt, zaparkovaný v nákladním doku trupu ISS. Živý kamerový přenos byl rychle nahrán a vložen na YouTube a zároveň tím vzbudil mnoho zájmu o možném důkazu o UFO vzájemně působícím s ISS. To vedlo k tvrzení, že UFO přistálo v nákladním doku proto, aby se mimozemšťané mohli setkat s astronauty NASA. Myšlenka, že by mohla mimozemská loď parkovat na ISS a mít setkání s jejími pasažéry je podporována tvrzením bývalého zaměstnance NASA, který během své 34-leté služby pracoval na nesčetně mnoha misích NASA a naposledy jako operátor raketoplánu. Prohlásil, že byl svědkem podobného mimozemského randevous během mise vesmírného raketoplánu USA těsně před jeho bezpečnostní prověrkou, která byla NASA zrušena v roce 1992.
Video na YouTube "What is this please NASA?" (Prosím NASA, co je tohle?) bylo nahráno uživatelem pod názvem Streetcap1, který má spolehlivou pověst v zasílání autentických videozáznamů nahraných NASA a dalšími vesmírnými programy. Podle Scotta Waringa z UFO Sightings Daily: “Toto bylo nahráno Streetcap1 z Youtube a je to na 100% pravé. Sleduji jeho výzkum asi dva roky a nikdy se nepokusil nikoho podvést.“ Waring pokračuje a říká, že jeho přesvědčení ohledně tohoto videa je takové, že je to důkaz o setkání mezi mimozemšťany a pasažéry ISS:

„Zde před námi vidíme dlouhé, světle žluté UFO, zaparkované podél trupu ISS. Není tu žádný záměr se skrývat nebo se částečně krýt; takže víme, že mimozemšťané a astronauti na ISS o tom vědí, což nás přivádí k závěru…mimozemšťané s NASA měli setkání. Jsem si jist, že toto je jedna z mnoha schůzek, které měli, ale zachytit to na video je ohromující. Toto není žádná záře…všimněte si, jak se mění světlo a jak je UFO pevným objektem blízko ISS. Vypadá malé, ale je téměř 10 metrů podél, ne-li více.“
Celé video ukazuje, že UFO bylo stacionární a vypadalo, že je zaparkováno v doku trupu ISS. UFO je vidět jasně ve vztahu k ISS, a tím umožňuje přesný odhad jeho velikosti. Jak Země pomalu rotuje, UFO zůstává bez pohybu, což naznačuje, že to není odlesk od kamery, ani záře, nějaký odraz nebo nějaký druh anomálie kamery.
Fotografie ukazují, že UFO je zaparkováno mezi únikovým modelem Sojuzu a ruským výzkumným a servisním modulem. Mělo-li UFO zaparkovat v doku ISS, byl by to jeden z pěti aktivních doků, kde by to mohlo jít, aby byli zaměstnanci převezeni na ISS.
Byl tam nějaký druh komunikace mezi ISS a UFO? Pokud mělo UFO nějaké pasažéry, vstoupili skutečně na ISS? Konečně, proč byla blue screen na konci živého přenosu, udělala to NASA, aby zakryla to, co se na ISS událo, což by byla neoznámená návštěva? NASA má nyní mnoho otázek k zodpovězení.
Pokud přistáli na ISS mimozemšťané se svým plavidlem, aby vedli setkání s astronauta NASA, nebylo by to poprvé, alespoň podle tvrzení Clarka McClellanda:

29. července 2008
Já, Clark C. McClelland, bývalý ScO (operátor vesmírné lodi), flotily raketoplánu, jsem osobně pozoroval 240 až 270 cm vysoké mimozemšťany na svém 27-palcovém video-monitoru, když jsem byl ve službě v Kennedyho Vesmírném centru, na Odpalovacím řídícím centru (LCC). Mimozemšťan stál přímo na vesmírném nákladním prostoru raketoplánu a diskutoval se dvěma astronauty USA NASA, přivázanými na laně. Také jsem sledoval na monitorech vesmírnou loď mimozemšťanů, která byla na stabilizovaném, bezpečném orbitu na zadní straně raketoplánu u hlavních podvěsů motorů. Pozoroval jsem tento incident asi jednu minutu a sedm vteřin. Dost času k tomu, abych si zapamatoval všechno, co vidím. BYL TO MIMOZEMŠŤAN a mimozemská vesmírná loď!
Navíc McClelland napsal, že nebyl jediným důstojníkem NASA, který byl svědkem tohoto incidentu: Jeden můj přítel za mnou později přišel a řekl, že tuto 240 až 270 cm vysokou bytost také pozoroval UVNITŘ KABINY POSÁDKY vesmírného raketoplánu! Ano, uvnitř NAŠEHO raketoplánu! OBĚ mise byly PŘÍSNĚ TAJNÝMI setkáními Ministerstva obrany (Pentagon)!

Svědectví McClellanda je významné díky jeho reputaci, kterou získal za svých 34 let kariéry u kontraktorů NASA - a nakonec u NASA jako operátor raketoplánů byl donucen odejít do důchodu za své přesvědčení o UFO v roce 1992. Na svých stránkách má mnoho dokumentů, které uvolnil veřejnosti, které potvrzují mezi dlouhým seznamem úspěchů a osvědčení, důvěryhodnost vyplývající z jeho dlouhé kariéry u NASA. Jeho tvrzení, že byl přímým svědkem událostí, týkajících se mimozemského života a technologie, zatímco byl u NASA bezprostředním svědkem, by bylo přípustným důkazem u soudního dvora nebo při vyšetřování Kongresu. Výpověď McClellanda podporuje tvrzení, že vesmírné mise NASA byly přímá vzájemná působení s mimozemskými plavidly mezi astronauty a mimozemšťany. Video z 29. ledna 2014 může být dalším příkladem toho, jak se mimozemšťané scházejí s astronauty NASA při jejich vesmírných misích.

zdroj: exopoliticsczechrepublic.cz překlad: Karel Rašín

Věříš tomu co ses dočetl/a v tomto článku?

Ano (19 | 76%)
Ne (3 | 12%)
Nevím (3 | 12%)
25.02.2014 23:03:56
tajemnaosoba

UFO  |  Mimozemské civilizace  |  Kruhy v obilí  |  Exopolitika  |  Paranormální jevy  |  Duchové  |  Přízraky  |  Kryptozoologie  |  Konspirační teorie  |  Záhady  |  Tajemství


Copyright © 2014-2017 tajemna.osoba.cz | Hlášení o chybě
Surf.sk


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one