UFO poblíž Doupova

UFO poblíž Doupova
UFO, UFOs, sighting, sightings, orb, orbs, area 51, Cape of good hope, africa, 2011, 2012, uredda, alien, aliens, ET, delete, de
Pokud se nezávisle na sobě ozve více svědků stejného jevu, nejenže prudce stoupá věrohodnost svědectví jako takového. Především se zlepšují možnosti ufologů vystopovat, kde se objekt přesně pohyboval, z různých pohledů lze lépe určit jeho vzhled a v ideálním případě také jeho přibližné rozměry a vzdálenost. Přesto občas dochází k tomu, že i takto dobře dokumentované pozorování nemají jasné vysvětlení. Je to i v případě neznámého objektu, pozorovaného u Vilémova a Čejkovic na Chomutovsku. Celý článek

2013.06.20.02-UFO-Vilémov


Datum pozorování : 2013.06.20
Čas pozorování : 22.40 – 23.10
Doba pozorování : cca 10 min
Lokalita: cesta Vilémov – Chotěbudice
Směr pozorování: Z
Směr letu Odkud: Z
Směr letu Kam: V
Výška (°): min.: 15°
Výška (°): max.: 30°
Tvar: koule/kruh
Zvuky: NE
Počet objektů 1
Barva: shluk červených a zelených světel tvořících kouli
Velikost úhlová(°) asi tak 2x – 3x měsíc v úplňku
Pohyb: jiný
Objevil: zpoza obzoru
Zmizel: zhasnutím
Počasí: silný vítr, blížící se bouřka
Způsob pozorování: pouhým okem
Pocity: zvědavost
Celkem (Svědků): 0
Svědci muži(Počet):
Svědci ženy(Počet):
Svědci děti(Počet):

Popis: V noci při výjezdu autam z obce Vilémov byl celý kraj ozářený silným světlem – od západu se blížila směrem na východ silná bouřka, foukal silný vítr – spatřil jsem jasnou velkou světelnou kouli tvořenou množstvím jasně červenými a zelenými světly ve vzdálenosti odhaduji tak 2 – 3 km – koule pomalu rotovala zleva do prava a pomalu se sunula směrem na východ – zastavil jsem a pokusil jsem se celý úkaz natočit na video v telefonu, ale to se mě bohužel nepodařilo – posléze světla postupně zhasínala, nakonec svítila jen červená světla a i to postupně zhasínala.
Směrem na západ, tedy směrem pozorování je vojenský prostor Doupov. Ve dne jsem pozorovánim dalekohledem nenašel nic co by nasvědčovalo nějakému zařízení, které by vydávalo světla, nebo na kterém by mohla být světla umístěna.
Můj názor – nějaká fata morgána * je to možné???Doplnění údajů:

Světla neměnila barvu. Světla pokud si mohu vzpomenou nějak pravidelně neblikala. Svítila pouze zeleně a červeně. Světla svítila stále a postupně zhasínala. Celý objekt rotoval.
Objekt ke mě – tedy k silnici z obce Vilémov do obce Chotěbudice nedoletě pokud svítil. Objekt se ale buď přibližoval, a nebo zvětšoval. Byl opravdu silný vítr. Byla bouřka. Tedy jako svítící objekt tuto silnici v čase kdy jsem tam já byl, nepřeletěl.
Nákres se pokusím zhotovit do mapy.
Mluvil jsem ještě se starostou obce Vilémov – panem Kreuzem, se kterým jsem následující den po úkazu tlf hovořil a který mě říkal, že se mu o tom také někdo zmiňoval. Přislíbil mě, že pospytuje paměť a že se lidí poptá. tak uvidíme. 
001.jpg
Další upřesnění vzhledu objektu:

Představte si prostě kouli, která je tvořena jednotlivými červenými a zelenými světly. Odhaduji asi tak stejný poměr zelených a červených světel. Světla se otáčela po obvodu – rotovala. Světla měla vysokou intenzitu svícení. Buď se to zvětšovalo, nebo přibližovalo. Neumím si představit, jak by to bylo napájené, když to bylo v pohybu. Bylo osvětlené opravdu široké okolí. Byla do toho bouřka a silný vítr. Vítr fičel proti směru šipek na mém neumělém nákresu v mapě. Kdyby se to pohybovalo s větrem, tak by mě to v mžiku přeletělo. Světla postupně nepravidelně zhasínala. Nakonec svítila jen hrstka červených světel. To už ale byla bouřka v plném tempu. Déšť a vítr mě zahnal do auta. Když jsem odjížděl, tak to postupně zhasínalo. Já jsem to pozoroval, odhaduji tak 10 min venku z auta na silnici, pk ještě asi 10 min v autě, celé to co jsem tak pozoroval já mohlo trvat asi 25-30 min. Nevím jak to začalo, ale když jsem přijíždel autem z obce Vintířov, přes Radonice do Vilémova, tak jsem nic nepozoroval. Takže předpokládám, že to začalo svítit náhle a najednou během mého průjezdu obcí Vilémov a při výjezdu z Obce Vilémov na Chotěbudice. Bezprostředně za obcí je cesta do kopce, pak následuje rovinka a jak jsem vyjel na tuto rovinku, tak byl osvětlený celý kraj. Až jsem se lekl a přikrčil se do sedadla v autě. Vidím to jako dnes. V první chvíli jsem se lekl a přemýšlel jsem co se to na mě řítí. Světlo bylo opravdu silné. Pak nastal boj s mým telefonem. Ten parchant šel do stávky. Jak jsem byl rozrušený – má to dotykový display, nechtěl fungovat. Ani video, ani fotky. Tak jsem to vzdal a jen jsem na to zíral.
Ještě je možnost. že to svítilo už když jsem přijížděl z Radonic do Vilémova a protože mezi Radonicema a Mašťovem je zvýšený pás (kopec), nemusel jsem nic vidět.

2013.06.20.01-UFO-Čejkovice


Datum pozorování : 20.6 2013

Čas pozorování : 23:15—23:20
Doba pozorování : 5-10min
Lokalita: Čejkovice okres Chomutov,z rodinného domu
Směr pozorování: J
Směr letu Odkud: J
Směr letu Kam: J
Výška (°): min.: 0st.
Výška (°): max.:
Tvar: ovál/elipsa
Zvuky:
Počet objektů 8-12
Barva: rudě červená,měnící v zelenou
Velikost úhlová(°) pokud by se jednalo o měsíc v úplňku tak v této vzdálenosti by se vešel 5krát
Pohyb: nehybný
Objevil: zpoza obzoru
Zmizel: zhasnutím
Počasí: bouřka
Způsob pozorování: pouhým okem
Pocity: strach
Celkem (Svědků): 2
Svědci muži(Počet): 1
Svědci ženy(Počet): 1
Svědci děti(Počet):

Popis: Syn mě probudil ať se jdu podívat z okna nad obzorem byl velký oválný útvar složený z různých světelných bodů silná oslňující rudá záře, pulsující a na krajích se rozsvěcela zelená, začínala bouřka, rozsvěcela se celá obloha, při velkém blesku najednou objekt zhasl jako když vypnete světlo, syna probudil nějaký zvuk já slyšela jakoby syčení, ale to nevím zda má souvislost, několik příhod již bylo a vím že toto je něco co neznáme od mala se s tím setkávám a nebojím se o tom mluvit vím že tu něco je a jsem ráda za každou zkušenost.


Svědkyně z druhého pozorování se nám po ohlášení jevu již bohužel neozvala. Přesto se dá z obou hlášení zhruba vystopovat trasa, kudy se neznámý objekt zřejmě pohyboval. Dá se předpokládat, že nesvítil stále stejnou intenzitou protože při prvním pozorování z Vilémova zhasl ještě dříve, než se ke svědkovi přiblížil a přelétl jej. Pak jej opět již svítící spatřila paní v Čejkovicích. Pak objekt najednou zhasl.
trasa-objektu.jpg

zdroj: projektzare.cz

Věříš tomu co ses dočetl/a v tomto článku?

Ano (2 | 100%)
Ne (0 | 0%)
Nevím (0 | 0%)
24.02.2014 23:18:07
tajemnaosoba

UFO  |  Mimozemské civilizace  |  Kruhy v obilí  |  Exopolitika  |  Paranormální jevy  |  Duchové  |  Přízraky  |  Kryptozoologie  |  Konspirační teorie  |  Záhady  |  Tajemství


Copyright © 2014-2017 tajemna.osoba.cz | Hlášení o chybě
Surf.sk


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one